O firmie

  • Consultingowe Centrum Kształcenia Ustawicznego świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji szkoleń i konferencji dla jednostek samorządowych, w tym również publiczne służby zatrudnienia oraz dla instytucji farmaceutycznych.
  • Wykładowcami są doświadczeni trenerzy i konsultanci. Odpowiedni poziom szkoleń połączony z ciekawą formą prezentacji spotkały się z uznaniem wielu podmiotów i instytucji korzystających z usług CCKU. Zajęcia prowadzone są w charakterze wykładu, prezentacji jak i warsztatów praktycznych.
  • Program, miejsce (na terenie kraju a także poza jego granicami) i termin jest dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego. CCKU zapewnia kompleksową obsługę cateringową, a także zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach oraz zaplecze techniczne najwyższej klasy.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółową ofertą prosimy o kontakt telefoniczny oraz RSS.

 
  • Szkolenia
  • Zapytania
1 1 1
1
W przypadku zainteresowania naszymi szkoleniami, prosimy o kontakt z biurem pod numerem tel. 22 851 03 04. Szczegóły merytoryczne i organizacyjne szkoleń prześlemy na Państwa życzenie.
1
1 1 1
1 1 1
1
Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza zapytan ofertowych. Zadaj pytanie dotycz?ce organizowanych przez nas szkolen, konferencji.
Zapytanie trafi bezpośrednio do naszej skrzynki pocztowej. Nie ponosimy odpowiedzialności za termin lub brak odpowiedzi. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt z nami. Wype3nienie pól oznaczonych gwiazdką (*) jest konieczne do wys3ania wiadomości.
Odpowiemy na ka?de pytanie.
przej? do formularza
1
1 1 1